Hakkımızda

Mender, 1993 yılında sektörün “yüksek kaliteli üretim standartları” ihtiyacını karşılamayı hedefleyen güçlü bir şirket olarak kuruldu. Kısa bir süre içerisinde, kendi markasını yaratma başarısı ve ürettiği diğer prestijli markaları Avrupa standartlarında hizmetiyle yüksek üretim gücü sağlama başarısı sayesinde sektörün liderlerinden biri haline gelmiştir. Sektöre girdiği ilk günden beri profesyonel yaklaşımlar sergiledi. Deri ve kürk ürünlerindeki üretim becerilerini geliştirmek ve müşterilerine neredeyse mükemmel sonuçlar sunmak için, şirketimiz sektördeki en profesyonel ve en kaliteli ekiple çalışmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, mağaza satışlarından elde ettiği yüksek geliri tabakhane yatırımlarıyla pekiştiren şirketimiz, tüm deri ve kürk ürünlerimizin üretiminde birinci sınıf malzemeler kullanmaktadır. Üretim için gerekli evrensel standartlara uygun çalışan firmamız, üretim ve çalışma koşulları için gerekli olan tüm uluslararası ihracat uygunluk sertifikalarına sahiptir. Bu yetkinliği arttırmak ve geliştirmek için, kullandığımız teknolojileri yeniliyor ve tamamen “kalite odaklı” bir çalışma prensibi benimsiyoruz.

Ayrıca, Mender Design (Steven K.), her yıl yarattığı özgün ve yenilikçi tasarımlar ile marka değerimizi arttırmakta ve piyasaya sunduğu premium koleksiyonlar ile ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Şirketimiz siz değerli müşterilerimize, profesyonel yaklaşımları ve bu motivasyonu destekleyen çözüm ortaklarının işbirliği ve “birinci sınıf işçilik” ilkelerine dayalı kalite anlayışıyla hızlı, sorunsuz ve etkin çözümler sunmaya devam ediyor.